Novinky značky Avon / Sú naozaj tak skvelé ?

Ahojte, vítam Vás pri novom článku. ♥

Dnes Vám chcem napísať o troch novinkách značky Avon, ktoré som si pred nejakým časom kúpila. Zaujali ma ako aj v katalógu, tak aj v pozitívnych recenziách ktoré som na ne videla. Som z nich tiež taká nadšená ? Alebo je to sklamanie ? Dozviete sa nižšie v článku.

Avon
Predlžujúca špirála Luxe

Ako prvú tu máme špirálu Luxe, ktorá má byť predlžujúca a je v klasickej čiernej farbe. Táto špirála obsahuje výťažky z perál a hodvábu. Klasická cena tejto špirály je 8,90 €. V oficiálnom popise stojí, že špirála dodáva vďaka jej výťažkom riasam dĺžku, vytočenie a výživu.

Pre mňa je táto špirála veľkým sklamaním, a aj napriek tomu že nerada píšem negatívne recenzie tak tu musím spomenúť že táto špirála mi síce riasy zvýraznila, ale žiadny wau efekt predĺženia a vytočenia sa nekonal. Takže za mňa táto špirála určite nie, znova by som si ju nekúpila.

Predlžujúca špirála Luxe
púder na pery

Ďalšia novinka, ktorá ma zaujala už na prvý pohľad je tento púder na pery, ktorý má skutočne intenzívnu farbu – kúpila som si ho rovno v dvoch odtieňoch a to Nailed It a Kinda Hot. Nanášanie tohoto púdru je trocha zložitejšie, ale je to zrejme aj zvyku. Tento rúž je na perách ľahký, má matný efekt a čo je pre mňa veľkým plusom nevysušuje pery.

Čo sa týka výdrže je to taký priemer, vydrží cca 3 hodiny neskôr je nutné ho pretrieť. Samozrejme záleží aj od toho čo jete a pijete. Momentálna cena tohoto púdru na pery je niečo okolo 6 – 7 €. Takže tento rúž hodnotím kladne a zrejme by som si ho kúpila aj ďalší krát.

púder na pery
špirála na obočie

Produkt na ktorý som bola najviac zvedavá je táto špirála na obočie. Špirálu na obočie používam už veľmi dlhý čas, no od inej značky aj preto som chcela vedieť aká bude táto od Avon. Špirála na obočie je dostupná v štyroch odtieňoch a to : – Deep Brown, Soft Brown, Light Brown a Blonde. Ja som si objednala odtieň Light Brown a úplne mi sadol.

Nanášanie tejto špirály je veľmi jednoduché, zachytí aj najmenšie chĺpky takže obočie budete mať krásne zafarbené. Keď prejdeme na výdrž, tak tá je naozaj skvelá. Produkt na obočí vydrží celý deň, keď necháte produkt na obočí poriadne zaschnúť tak sa nemusíte báť si pošúchať či poškrabať obočie, pretože ostane také ako ste si ho spravili. Cena tohto produktu je 9,99 € a kúpa sa určite oplatí !

Špirála na obočie
Použité všetky recenzované produkty.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.