Clinique – moisture surge / Recenzia

Ahojte. ♥

Vítam Vás po dlhšom čase pri novom článku. V dnešnom článku nájdete krátku recenziu na krém na tvár značky Clinique, ktorý som pred pár dňami zaradila medzi spotrebované produkty. Takže je ten správny čas Vám o ňom niečo napísať.

Krém na tvár moisture surge sľubuje hydratáciu pleti až na 72 hodín. Je určený pre všetky typy pleti, no najmä pre suchú pleť, keďže ako som už spomínala vyššie je určený na hydratáciu pleti. Poslednú dobu som mala problém s pleťou, bola až príliš suchá tak bola tá pravá chvíľa vyskúšať tento krém značky Clinique.

Tento krém som používala vždy ráno a niekedy keď som si spomenula, tak aj večer. Jeho gélová konzistencia sa veľmi dobre nanáša a stačí malé množstvo na pokrytie celej tváre a krku. A môžem povedať, že skutočne skvelo hydratuje a nezaťažuje pleť. Pleť je po použitý skutočne príjemná na dotyk. Krém je dokonca možné použiť aj na nalíčenú tvár a dokonca je ho možné použiť aj ako 5 minútovú masku na tvár. Takže má až tri využitia, ja som ho používala iba ako krém a občas ako bázu pod make-up.

Krém na tvár Moisture Surge 72 – Hours neobsahuje žiaden olej a ani žiadnu parfumáciu. Má v sebe kyselinu hyalurónovú a Aloe vera, vďaka ktorým je pleť hydratovaná. Tento produkt obsahuje tzv. Auto-replenishing technology, ktorá obsahuje aj kofeín pomáha pleti obnoviť vlastné zásoby vody.


Tento krém obsahuje 50 ml, jeho cena je niečo okolo 24 € a môžete si ho zakúpiť na notino.sk .

Nakoniec malé zhrnutie:

+ Krém skutočne hydratuje pleť
+ nezaťažuje pleť
+ pleť je rozžiarená, je príjemná na dotyk
+ krém má viacero využítý

cena.

A čo aký je Váš obľúbený krém na tvár ? Zaujal Vás tento od Clinique ? 🙂

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.