Unboxing / My Little Box

Ahojte. ♥
Vítam Vás u nového článku v ktorom Vám predstavím box s názvom My Little Box, ktorý je dostupný v Nemecku a tuším aj v Rakúsku. Tento box objednávam už rok a myslím, že ho budem objednávať aj ten ďalší.
V dnešnom článku Vám ukážem obsah októbrového My Little Box.

Na My Little Box som narazila úplne náhodou pri prezeraní Instagramu a hneď ma zaujal, takže som využila to že momentálne žijeme v Nemecku a môžem si ho objednať. Tento box zväčša obsahuje 3 kozmetické produkty a 2 nejaké doplnky / či inak povedané nekozmetické produkty. Nájde v ňom stále nové a zaujímavé produkty, ktoré sú dokonca aj cenovo vyššie a vždy prevyšuje svoju cenu, takže sa naozaj oplatí. Keď sme už pri cene, tak spomeniem že box stojí 17,90 € a vychádza raz do mesiaca.

Ale poďme už k októbrovému Boxu, ktorý má názov BON WEEK – END.
Tento mesiac som sa potešila najmä dvom produktom po ktorých som už pokukovala predtým. Začnem prvým produktom, ktorý box obsahoval a to :


1. Zkludňujúca anatomická maska na tvár so zeleným čajom značky Tony Moly. Tony Moly je obľúbená kórejská značka, ktorá je celkom dostupná aj u nás. Na masku som veľmi zvedavá, keďže som o nej čítala veľa dobrého. Čo sa týka ceny, tak táto maska stojí okolo 5 €.

2. Produkt, ktorý ma potešil asi najviac sú mini vonné tyčinky značky Rituals ktoré obsahujú 50 ml. Vôňa týchto vonných tyčiniek, ktoré by mali rozvoňať byt na 2 či 3 týždne je mix sladkého mandľového oleja a indickej ruži, je to skutočne príjemná vôňa. Tento produkt je z kolekcie s názvom Ritual of Ayurveda a cena je okolo 13 €.

3. V každom boxe nájdete niečo aj značky My Little, ani v októbrovom to nebolo inak. A tento krát box obsahoval čistiacu penu, v krémovej konzistencii na čistenie pórov ráno aj večer.

4. Keď poviem, že ponožiek nie je nikdy dosť tak myslím, že veľa z Vás bude so mnou súhlasiť. Ako deti sme si to neuvedomovali a brali sme ponožky pod stromček ako nevydarený žart, dnes je tomu inak. Aj preto som som sa potešila aj ponožkám, ktoré som našla v boxe. Sú s nápisom “Dancing Queen”.

5. Posledným produktom v boxe je malá peňaženka na doklady a papierové peniaze, na cestovanie bude super.

Každý mesiac nájdete v boxe taktiež kozmetickú taštičku v ktorej sú produkty zabalené. Tento krát dokonca miesto krásnej originálnej krabici je plechová dóza, ktorá nájde v domácnosti určite svoje využitie.

Čo hovoríte na box ? Kúpili by ste si ho aj Vy ? 🙂

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.