Essence / Spice it up

Prajem príjemný nedeľňajší večer a vítam Vás u nového článku, kde Vám predstavím novinky značky Essence ktoré ma zaujali už na prvý pohľad. Nie nadarmo sa hovorí, že “obal predáva” v predajni DM Drogérie som si teda kúpila dva produkty limitovanej edície s názvom Spice it up a to paletu očných tieňov a matný rúž na pery.

Ako prvé začnem paletou očných tieňov, ktorá je inšpirovaná koreninami a nájdete v nej rôzne farby inšpirované kari, šafranom, škoricou či inými. Ja by som povedala, že odtieňmi je úplne prispôsobená aj na jesenné líčenia. Nájdete v nej 18 odtieňov – matné aj lesklé. Takže s ňou vytvoríte denné aj večerné líčenie. Paleta je skutočne dobre pigmentovaná, no čo sa týka výdrže tak bez bázy vydrží cca 6 – 7 hodín. Paletu určite odporúčam všetkým, ktorý sa len začínajú líčiť alebo nepotrebujú make-up na celý deň.

Paleta stojí 9,99 €

Paleta očných tieňov Spice it up značky Essence.

Rúž môžete kúpiť v dvoch odtieňoch a to sweet like berries a hot like chilli. Ja vlastním už prvý spomínaný odtieň sweet like berries. Rúž je matnej tmavo ružovej farby, je výrazný a má skvelý pigment. Keď sa pozrieme na výdrž, tak je to taký priemer vydrží cca 4 hodinky, záleží od toho či pijete / jete alebo nie. Rúž sa mi aj napriek tomu páči, pretože v porovnaní s cenou a kvalitou je to celkom fajn. Jediným mínusom je to, že sa odtláča.

Rúž stojí 2,29 €.

Matný rúž na pery Spice it up v odtieni Like berries značky Essence.

Jemné líčenie s paletou očných tieňov a rúžom Spice It Up.

Nezabudnite ma sledovať aj na instagrame @lifewithsisa.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.